RugbyWA Competition

3rd Grade Gold

Round 12 - 21/07/2012

      Team v Team Location Date/Time
  » Kalamunda 26 v » Cottesloe 22 Hartfield Park, Forrestfield / Field 2 12:35
   Referee:   BROADBRIDGE, Lee

Kalamunda

 #  Position  Player  T  C  P  FG  Tot.  SB  SO 
 1.  Loose head prop  SOLOMONA, BENJAMIN  1  3  -  -  11  -  - 
 16.  Hooker  O'KANE, Damian  -  -  -  -  -  -  - 
 3.  Tight head prop  WILLIAMS, Johnny  -  -  -  -  -  -  - 
 4.  Left lock  SIO, Faaeteete  -  -  -  -  -  -  - 
 5.  Right lock  BEALE, David  -  -  -  -  -  -  - 
 6.  Left flanker  RUDOLPH, Joe  -  -  -  -  -  -  - 
 7.  Right flanker  LOGAN, Daniel  -  -  -  -  -  -  - 
 8.  Number eight  MANDIN, Lane  -  -  -  -  -  -  - 
 9.  Scrum half  HENRY, Charles  1  -  -  -  5  -  - 
 10.  Fly half  NIBLETT, Peter  -  -  -  -  -  Y  - 
 11.  Left wing  TAIREA, Rourukeu  1  -  -  -  5  -  - 
 12.  Left centre  PAUL, Rangikino  1  -  -  -  5  -  - 
 13.  Right centre  CLELAND, Hunter  -  -  -  -  -  -  - 
 14.  Right wing  PEACHEY, Kaine  -  -  -  -  -  -  - 
 15.  Full back  HAYMAN, Jayson  -  -  -  -  -  -  - 
 2.  Reserve 1  KIEL, Merv  -  -  -  -  -  -  - 
 18.  Reserve 2  GALVIN, Joe  -  -  -  -  -  -  - 
 21.  Reserve 3  MARR, caleb  -  -  -  -  -  -  - 
 19.  Reserve 4  MENEHIRA, Rerekura  -  -  -  -  -  -  - 
 20.  Reserve 5  TEKANI, George  -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 6   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 7   -  -  -  -  -  -  - 
  Penalty Tries 0 
 T=Tries   C=Conversions   P=Penalties   FG=Field Goals   Tot.=Total Points   SB=Sin Bin   SO=Sent Off

Cottesloe

 #  Position  Player  T  C  P  FG  Tot.  SB  SO 
 1.  Loose head prop  DELANEY, Eamonn  -  -  -  -  -  -  - 
 2.  Hooker  FAYNE, Tim  -  -  -  -  -  -  - 
 3.  Tight head prop  TAINUI, Rangi  -  -  -  -  -  -  - 
 4.  Left lock  MYATT, Jared  -  -  -  -  -  -  - 
 5.  Right lock  CHIZYUKA, Sasha  -  -  -  -  -  -  - 
 6.  Left flanker  JOHNSTON, Richard  1  -  -  -  5  -  - 
 17.  Right flanker  HORNE, Tony  -  -  -  -  -  -  - 
 8.  Number eight  DOMBROSKI, Kel  -  -  -  -  -  -  - 
 9.  Scrum half  STEELE, Jeremy  -  -  -  -  -  -  - 
 10.  Fly half  ROBERTS, Glyn  -  1  -  -  2  -  - 
 11.  Left wing  BYRNES, Tiernan  1  -  -  -  5  -  - 
 12.  Left centre  WALLCROFT, Jeremy  -  -  -  -  -  -  - 
 13.  Right centre  ROACH, Michael  -  -  -  -  -  -  - 
 22.  Right wing  BRENNAN, Conor  1  -  -  -  5  -  - 
 15.  Full back  KARENA, Israel  1  -  -  -  5  -  - 
   Reserve 1  DIACK, Scott  -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 2  CAMERON, John  -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 3   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 4   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 5   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 6   -  -  -  -  -  -  - 
   Reserve 7   -  -  -  -  -  -  - 
  Penalty Tries 0 
 T=Tries   C=Conversions   P=Penalties   FG=Field Goals   Tot.=Total Points   SB=Sin Bin   SO=Sent Off

< ROUNDS